Agencja pracy tymczasowej Axell na FacebookuABU
Praca w Holandii - Axell

Praca w Holandii

Polski
Polski
English
English
Deutsch
Deutsch
  
 
 
 
   
 
Wynagrodzenie
Foto

Pierwszym punktem programu po przyjeździe do Holandii, będzie podpisanie umowy o pracę pomiędzy Państwem a Axell Uitzendbureau w Tilburgu.


Zgodnie z tą umową agencja pracy tymczasowej Axell dokonywać będzie wypłat za Państwa pracę. W czasie pracy w Holandii gwarantujemy stały dostęp do zarobionych przez Państwa pieniędzy, zgromadzonych na bankowym koncie poprzez
tygodniowe wypłaty i rozliczenia.


Ważne !
Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Holandii, nasze służby finansowe na bieżąco prowadzą elektroniczną ewidencję rozliczeń finansowych. Dlatego nie musicie się Państwo martwić się o odprowadzenie podatku, ubezpieczenie, założenie lub likwidację konta itp.

My załatwimy wszystkie te sprawy w Państwa imieniu, ale zawsze za Państwa wiedzą, potwierdzoną Państwa własnoręcznym podpisem.

Pracując w Axell możecie być Państwo pewni, iż Państwa wynagrodzenie jest zgodne z warunkami określonymi przez Holenderskie prawo pracy.


 
   
 

Strona internetowa Axell Praca w Holandii wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.